Právní služby v oblasti blockchainu a kryptoměn.

Jsme advokátní kancelář

Chráníme vaši digitální svobodu ve světě nových technologií

 
 

 

Naše vize

„Naším cílem je rozvíjet hodnoty osobní svobody, ochrany soukromí a decentralizace v těsném sepětí s moderními technologiemi.“

 

 

Pomůžeme, když potřebujete

 

PRÁVNÍ POMOC

Navrhneme a zrealizujeme vhodný právní postup pro Váš podnikatelský záměr.

PROFI PODPORU

Zajistíme doplňkové služby včetně daňových, účetních i AML compliance.

ZASTOUPENÍ

Zastoupíme Vás v řízeních vůči veřejným orgánům a rovněž  v soukromoprávních sporech.

NAJÍT SPRÁVNÉ LIDI

Propojíme Vás s dalšími osobami, které by Vám mohly při realizaci projektu pomoci.

 

Jak pracujeme

 
 
BL-bezpeci.png

Vaše data jsou u nás v bezpečí

Důvěrnost je základem advokacie již od pradávných dob. S rozvojem moderních technologií vznikají nové hrozby, ale i možnosti, jak data chránit. Klientská data ukládáme šifrovaná u poskytovatelů ctících zero-trust princip, kdy šifrovací klíče držíme pouze my, nikoli náš poskytovatel.

Ke komunikaci využíváme bezpečné komunikační služby. Naše e-maily jsou hostované na švýcarské službě Protonmail (end-to-end šifrovaná e-mailová služba využívající PGP). Ke komunikaci přes mobilní telefony využíváme rovněž aplikace využívající end-to-end šifrování (Signal, Threema apod.).

 

 
BL-cryptofriendly.png

Jsme krypto friendly

Kryptoměny nás baví! A to nejen jako předmět našeho profesionálního zájmu, ale i jako svobodná digitální měna. Věříme, že kryptoměny mají budoucnost a rozhodli jsme se rozšířit jejich uplatnění i do sféry právních služeb.

Za veškeré služby, ať už se týkají kryptoměn nebo ne, můžete platit běžnými kryptoměnami. Standardně přijímáme Bitcoin, Monero, Ether a Litecoin. Pokud byste chtěli platit v jiné kryptoměně, dejte nám vědět a my se Vám pokusíme vyjít vstříc.

 

 
BL-specializace.png

Specializujeme se, ale máme hlavy otevřené

Právo je široký obor a naší cestou k poskytování kvalitních a efektivních služeb je specializace - vybrali jsme si oblast blockchainové technologie a chceme v ní být nejlepší. Pokud je třeba, zapojujeme do poskytování služeb další specialisty, se kterými sdílíme know-how.

Jsme tak schopni zajistit pro naše klienty služby na špičkové úrovni i v rámci komplexních projektů propojujících vícero oblastí práva i mimo naši specializaci. Ctíme základní pravidlo “více hlav více ví”, nikoliv “všechno známe, všechno víme”.

 

 
BL-opensource.png

Aplikujeme principy open-source v právu

Myšlenka open-source je nám velmi blízká a myslíme si, že ji lze stejně dobře jako v prostředí vývoje software aplikovat i v právní oblasti. Nevidíme právo jako uzavřený kabinetní systém, ale jsme toho názoru, že skrze využití myšlenek open-source lze právo více otevřít a přispět k rozšíření právního povědomí společnosti.

Do budoucna máme v plánu založit platformu na sdílení právního know-how s přístupem pro veřejnost.

 
 

Máte právo nevypovídat

Nám to ale klidně napište, protože jednáme férově a bezpečně.

 
pozadi-warm.png