Právní služby v oblasti blockchainu a kryptoměn.

Komunikujeme bezpečně

 
pozadi-grey-dark.png
 

Jak nás nejlépe oslovit?

 

Máte-li o naše právní služby zájem, napište nám na info@blockchainlegal.cz. Alespoň stručně uveďte, čeho by se Vámi poptávané služby týkaly.

Chcete-li pro komunikaci používat šifrování (inline PGP), zde je ke stažení veřejný klíč ke kontaktní adrese. Náš email využívá službu Protonmail. Pokud použijete vlastní Protonmail účet, bude naše komunikace automaticky šifrovaná, a to bez nutnosti dalšího nastavení.

V e-mailu nám napište způsob komunikace, který preferujete. Uvedete-li telefonní číslo, ozveme se Vám primárně prostřednictvím aplikace Signal.


Co navazuje na oslovení?

 

Na Vaše oslovení zareaguje některý z členů našeho týmu. V návaznosti na konkrétní okolnosti Vámi řešeného případu obvykle navrhujeme osobní setkání, a to jak za účelem vzájemného seznámení, tak i vyjasnění Vašich představ a očekávání. Bude-li to v daném případě vhodné, mohou být služby poskytnuty i bez osobního setkání (za použití elektronické komunikace).

Po vyjasnění Vašeho zadání připravíme cenovou nabídku včetně odhadu časové náročnosti. Budete-li s nabídkou našich služeb souhlasit, zašleme Vám návrh smlouvy o poskytování právních služeb. Jakmile je smlouva o poskytování právních služeb podepsána (byť i prostřednictvím elektronické komunikace), obratem začínáme na Vašem projektu pracovat.


Jaké jsou naše cenové podmínky?

 

Ve vhodných případech nabízíme právní služby za paušální cenu, případně stanovíme maximální cenu, která nebude překročena nehledě na časovou náročnost.

Tam kde náročnost nejsme schopni předvídat nebo ovlivnit, pracujeme za individuálně sjednávanou hodinovou sazbu dle účelně vynaloženého času, který na Vašem projektu strávíme. O nákladech Vás budeme pravidelně a transparentně informovat.

Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc, budete-li mít zvláštní požadavky na způsob stanovení ceny našich služeb. U nových klientů obvykle požadujeme poskytnutí zálohy ve výši 80 % očekávané ceny plnění.


Je první schůzka placená?

 

Budeme-li chtít uhradit první osobní setkání, předem Vás na to výslovně upozorníme. Pokud jsme Vám předem nesdělili, že setkání bude placené, je zdarma.

 

Kdy začneme?

Napište nám na info@blockchainlegal.cz

pozadi-warm.png